Nefunkční síťový adapter Ethernet na HP 4515s
Odeslal: 09 Ún 2010 12:04
Po přeinstalaci přenosného PC z Linuxu na XP se mi nedaří zprovoznit síťový adaptér Ethernet. Jedná se o HP 4515s. Nemáte někdo praxi s tímto problémem?
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/