Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Chyba po instalaci ESS 4.0.474

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Dejw.N
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 24 říj 2007 21:51

Chyba po instalaci ESS 4.0.474

#1 Příspěvek od Dejw.N »

Zdravím. V PC jsem měl nainstalovanou verzi ESS 4.0.464 nebo tak nějak, a tu jsem po vyzkoušení (už dříve) odinstaloval. A protože vyšla 747, stáhl jsem si ji z ofic. stránek esetu a naistaloval. Jenže po instalaci program hlásí:
- "Personalni firewall se nepodarilo spustit. Personalni firewall neni aktivni, jelikoš je pravdepodobne poskozen. Doporucujeme co nejdrive reinstalovat ESET SS z instalacniho media".
Zkousel jsem nekolikrat odinstalovat, nainstalovat. Pak program Total Uninstall 5 a utilitu od "sudance" EsetEliminator, ale bez uspěchu. Vždy, když nainstaluju 474, firewall nejede a s tím i připojení na net se blokne. Mám WIN 7 32bit.

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: Chyba po instalaci ESS 4.0.474

#2 Příspěvek od branda »

Dejw.N píše:Zdravím. V PC jsem měl nainstalovanou verzi ESS 4.0.464 nebo tak nějak, a tu jsem po vyzkoušení (už dříve) odinstaloval. A protože vyšla 747, stáhl jsem si ji z ofic. stránek esetu a naistaloval.
Řekl by jsem, že vám tato verze ani jiná nepůjde z důvodu, že jste už jednou zkušební(trial) verzi ESS měl. Trial verze jsou určené k vyzkoušení a po uplynutí stanovené doby produkt zakoupit nebo odinstalovat a dál nepoužívat.
Jinak zkuste kontaktovat tech. podporu eset http://www.eset.cz/podpora

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba po instalaci ESS 4.0.474

#3 Příspěvek od james008 »

Dejw.N píše:Zdravím. V PC jsem měl nainstalovanou verzi ESS 4.0.464 nebo tak nějak, a tu jsem po vyzkoušení (už dříve) odinstaloval. A protože vyšla 747, stáhl jsem si ji z ofic. stránek esetu a naistaloval. Jenže po instalaci program hlásí:
- "Personalni firewall se nepodarilo spustit. Personalni firewall neni aktivni, jelikoš je pravdepodobne poskozen. Doporucujeme co nejdrive reinstalovat ESET SS z instalacniho media".
Zkousel jsem nekolikrat odinstalovat, nainstalovat. Pak program Total Uninstall 5 a utilitu od "sudance" EsetEliminator, ale bez uspěchu. Vždy, když nainstaluju 474, firewall nejede a s tím i připojení na net se blokne. Mám WIN 7 32bit.
Eset eliminator uz davno nefunguje.. na odistalaci jsme uz vyvinuli nasledovnika ....Rafazon... http://www.james008.net/rafazon
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Odpovědět