Stránka 11

Odpověď na logo

Odeslal: 01 Ún 2010 20:17
od wachtel
píšete,že mám pokračovat zde ,ale po dpklepnutí nevím jak dál.wachtel.děkuji

Re: Odpověď na logo

Odeslal: 01 Ún 2010 20:19
od Caroprd111
Vyčkejte, až se Vás někdo ujme a nezakládejte prosím duplicitní témata.

http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=97094