Stránka 11

win 7

Odeslal: 25 Led 2010 20:08
od Brady_666
zdravím... mám nějakou svini v pc, ale nevím jakým programem to mám projet, aby mi to vyhodilo log... ten RSIT není kompapoblitilní. dík za radu

Re: win 7

Odeslal: 25 Led 2010 20:09
od Rudy
S pusťte RSIT s kompatibilitou WinXP.