Stránka 11

Problem s otvorenim disku

Odeslal: 25 Led 2010 08:44
od Kubiak
Pri otvoreni disku c alebo d vyhodi toto hlasenie ... Ako to mam spravit aby mi to normalne otvaralo? prikladam screen

Re: Problem s otvorenim disku

Odeslal: 25 Led 2010 11:12
od Tean

Re: Problem s otvorenim disku

Odeslal: 25 Led 2010 18:41
od Kubiak
dikes kamo ;)

Re: Problem s otvorenim disku

Odeslal: 25 Led 2010 19:06
od Tean
:wink: