Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nelze smazat historii navstivenych webu v IE8 (Vista)

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
twert
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2006 07:13
Bydliště: Vlašim

nelze smazat historii navstivenych webu v IE8 (Vista)

#1 Příspěvek od twert »

Po navalech vzteku a zoufalstvi se s Vami musim podelit o zajimavy zazitek. Pri pokusu si procistit historii a cookies..atd jsem narazil na problem, ze sice neco zmizi ale neustale po zadani retezce www. zacne IE8 navrhovat navstiveni jiz navstivenych webu.. coz by mi ani tak nevadilo, kdyby to bylo normalni.. Po opakovanych pokusech procistit vse, co se da, byl vysledek porad stejny. A dokonce firefox si stale pamatoval hesla. Po nekolika pokusech vse procistit standardni cestou jsme koukali i do registru, ale zadny zaznam, odkud to muze tahat. Ve finale jsem pocitac vratil bodem obnoveni, to zabralo na chvili, ale asi po minute se zase nabizene weby ukazaly.
Finalnim resenim bylo odinstalovani IE8 a ted bezim na IE7 a vse se zda ze funguje. (kdyz jsem odinstaloval IE8 a znovu ho nainstaloval, nabizene stranky tam opet byly) Kroutili jsme nad tim hlavou neuveritenym zpusobem.
Podeziral jsem vir, ale i pres nekolik kontrol (Microsoft Security Essentials, Superantispyware, NOD) se nic nenaslo.
Prohledaval jsem stranky vsude mozne a moc reseni nenasel. Proto pisu sem. Nehlede na to ze kdyz se nekdo ptal, tak mu bylo vetsinou odpovezeno at jde na "nastroje - moznosti - odstranit docasne soubory....." nasel jsem jen tema podobne tomu memu (v anglictine) a z toho jsem vyvodil tu odinstalaci IE8 http://social.answers.microsoft.com/For ... 649aa4392c
nekomu mozna budu pripadat jako blb (i sem se tak citil) ale nebyl jsem sam, kdo nad tim kroutil hlavou :-)

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: nelze smazat historii navstivenych webu v IE8 (Vista)

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
IE8 tie veci dokoncuje na zaklade "akceleratorov" alebo ako sa to vola A vasich preferencii. Takze, ak ste vase zmazali, ostavaju tam akceleratory; daju sa vypnut v nastaveniach. OI sa vas na ich pouzivanie pyta prehliadac pri instalacii (upgrade).
Obrázek

Odpovědět