Stránka 11

Win 7

Odeslal: 19 Led 2010 14:38
od Zeny
Dobrý den,
mám problém se spuštěním RSIT na Win 7. Píše mi chybu: Line -1: Error: Variable used without being declared. Co dělat? Děkuji

Re: Win 7

Odeslal: 19 Led 2010 22:15
od Rudy
Spusťte v kompatibilitě WinXP.