photoshop cs4
Odeslal: 19 Led 2010 00:19
prosím o radu s programem photoshop cs4
při práci se mi objeví hláška a poté program spadne. nevíte co s tím
AppeName: photoshop.exe AppVer: 11.0.0.0 ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0
při práci se mi objeví hláška a poté program spadne. nevíte co s tím
AppeName: photoshop.exe AppVer: 11.0.0.0 ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0