Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
goldwinn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: 28 lis 2008 16:15

Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

#1 Příspěvek od goldwinn »

Zdravim, na jiném pc mám problém s přehráním videí typu QuickTime Movie ve Windows Media Playeru, přitom na svém pc mi je WMP normálně přehrává. Soubor to normálně spustí, ale je slyšet pouze zvuk, není vidět obraz. Doinstaloval jsem i K-Lite codeky, ale nepomohlo to. Nevíte co s tím udělat ?

Uživatelský avatar
TomsonTom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 24 úno 2006 13:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

#2 Příspěvek od TomsonTom »

Zdravím,

podobný problém zrovna řeším také. U jistého fotoaparátu, který používá formát .mov (pro videa), nelze na některých počítačích přehrát ani zvuk, ani video, jinde zase video jde, ale nejde zvuk. Zkuste to vyřešit nainstalováním QuickTime Alternative 3.1.0, jehož součástí jsou i speciální kodeky, které se očividně v K-Lite Codec Packu nenachází (dokonce ani ve "velké verzi", která by měla obsahovat téměř vše). :)

Pak prosím napište, zda pomohlo.

goldwinn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: 28 lis 2008 16:15

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

#3 Příspěvek od goldwinn »

:!: VÝBORNĚ :!: pomohlo to, také se mi jednalo o videa z fotoaparátu, DÍKY.

S narůstajícím počtem mých, s pomocí tohoto fóra vyřešených problémů, nabývám čím dál většího dojmu, že zdejší moderátoři a někteří uživatelé jsou skutečně vynikající odborníci znalí většiny problémů s PC - OBROVSKÁ POCHVALA A DÍKY :worship: :worship: :worship:

Vyřešil jsem zde zatím každý problém, který vyřešit šel a mimochodem některá témata jsem současně zkoušel řešit i na jiném fóru, ale marně - dokonce mi tam radili i úplné bludy, podle kterých kdybych se řídil, tak bych např. přišel o veškerou poštu z OE - špatný :!:

Uživatelský avatar
TomsonTom
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 24 úno 2006 13:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

#4 Příspěvek od TomsonTom »

Nemáte zač, pěkný den. Já teď alespoň vidím, že videa z fotoaparátů nedělají problémy jen mně. :)

Odpovědět