Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Černá obrazovka : Analog out of range

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
lychee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: 04 led 2009 20:25

Černá obrazovka : Analog out of range

#1 Příspěvek od lychee »

Včera jsem normálně vypla pc. Ráno po zapnutí bylo zobrazení ikon na ploše v jakémsi divném rozlišení, asi jako když jsem si poprvé připojila nový 22 palcový monitor. Tak jsem v Zobrazení přidala pixely na maximum a od té chvíle se nedostanu nikam. Chtěla jsem vrátit původní nastavení..aspoň, v nouzovém režimu, ale po kliknutí na něj mi to pokaždé hodí černou obrazovku s výše uvedeným info + 74,5kH/ 60 Hz...
Mám v pc databázi, se kterou potřebuju dělat... :frusty: Prosím, pomoc :o)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá obrazovka : Analog out of range

#2 Příspěvek od Rudy »

Pokud tomu správně rozumím, nedostanete se ani do nouz. režimu. Budete muset provést opravu systému z instal. CD.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Carl114
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 27 říj 2006 09:34
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá obrazovka : Analog out of range

#3 Příspěvek od Carl114 »

Dovolím si odkázat na téma o černé obrazovce ve Windows. Myslím si, že máš podobný problém. Zkus si to pročíst.

Jinak souhlasím s předešlím komentářem. Pokud máš CD a mechaniku vlož CD / restartuj PC / klikni na něco ve smyslu: Opravit počítač...

Odpovědět