Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Uvodni Obrazovka-Zabezpeceni Hesla

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lilly [FR]

Uvodni Obrazovka-Zabezpeceni Hesla

#1 Příspěvek od Lilly [FR] »

:o Dobry den mam velikansky problem ohledem zabezpeceni pocitace v uvodni obrazovce pri nabehu systemu.

Nastavila jsem si svuj ucet ktery musi byt chraneny heslem pri nabehu systemu v uvodni obrazovce v sekci uzivatelske ucty.

Bohuzel kdyz startuje system XP vubec se mi neukazuje oblast uvodni obrazovky s mojim uctem a chranenym heslem,ale system hned okamzite projde do mojeho profilu uctu,to znamena,ze pri zapnuti pocitace se mi muze kdokoli dostat do systemu okdyz ve spravci uzivatelske ucty je muj ucet chranen heslem.

Kdyz se odhlasim,nebo prepnu uzivatele tehdy se mi objevi uvodni obrazovka ktera zada po uzivatelovi heslo na muj ucet

Nekde je proste chyba v registrech systemu pocitac je ohrozen vykradanim citliv dat heslo a uvodni obrazovka mojeho uctu pri zapnuti a nabehu systemu XP,nereagujeyale okamzite nabehne na muj profil.

Prosim pomozte co mam delat jak donutim system XP,aby pri startu ukazoval uvodni obrazovku a zadal ode me heslo mojeho uctu.

Jsem sprosta nezkusena lama co se v tom nevyzna a je zavisla na pomoc radce nebo moderatora .

Uzivatelsky ucet mi aktualizuje,ze muj ucet je chraneny heslem,ale ten fakt funguje jenom kdyz se odhlasim nebo prepnu na jini ucet.

Nechci sama zasahovat rada bych uvitala externe programy co mi zabezpeci system pri nabehu startu ochranu heslem.

Dekuji za pomoc,budu cekat,ale myslim si,ze je potreba neco nastavit co to fakt nevim :o

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Uvodni Obrazovka-Zabezpeceni Hesla

#2 Příspěvek od PetrTl »

Dopátral jsem se zatím k jediné věci. Dej prosím Start-Spustit a napiš control userpasswords2 a spusť to. V tabu Uživatelé zkontroluj, jestli máš zaškrtlý checkbox "Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo". Pokud není, tak to dovoluje automatické přihlašování.

Ověřil jsem si to na WXP Pro, na Houmech nee, nemám nic k dispozici. Chování je totožné s tím, co popisuješ. Jestli to ale nezabere, tak jsem v koncích a poprosím, aby do topicu vlezl někdo znalejší. Resp. pak požádej o další pomoc sama.

A dovolím si s tebou v jednom tvrzení kategoricky nesouhlasit - kdo se chová takhle jako ty a chce si mašinu zabezpečit, tak není a nemůže být pouhá sprostá nezkušená lama. Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš o tom vést spory, ale to je asi tak všechno, co proti tomu můžeš dělat.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Lilly [FR]

Re: Uvodni Obrazovka-Zabezpeceni Hesla

#3 Příspěvek od Lilly [FR] »

Petr


Dekuji ti moc krat za pomoc,zabralo to pri startu systemu Win-XP Profesional mi opat nabiha uvodni obrazovka a zada ode me heslo,tvuj vzkaz jsem si peclive uschovala,budu ho urcite potrebovat.

Stala se mi nehoda,havaroval mi system takze musela jsem nanovo vse nainstalovat od samyho zacatku,ale,uz se jedna o jini upraveny boot instalacny disk systemu XP z programu N-LITE kde jsem odstranila stary Messenger a Movie Maker a upravila si samoobluzni system a profil nastaveni podle mich predstav.

Tentokrat jsem radeji,uz neintegrovala opravne balicky,protoze nejvetsi chyba byla,ze nevedela jsem jak dodrzovat poradi coz je velice dulezite a diky tomu mi system porad vyhazoval chyby,popripade nektere aplikace nesli spustit.A byla hrozna zatez systemu a CPU kdyz jsem surfovala cez prohlizec FIREFOX.

Ted je to v poradku nic se nezatezuje a nehlasi mi to zatim zadne chyby v procesech zachvilinku si necham udelat kontrolu pocitace u moderatoru zda nemam prece jenom nejakyho trojskyho kone anebo joinou haved.

Jeste jednou dekuji za pomoc a tady moje pusa.... :wub: :wub:

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Uvodni Obrazovka-Zabezpeceni Hesla

#4 Příspěvek od PetrTl »

Za pusu moc děkuji (to je poprvé zde na fóru, co jsem pusu dostal :) ), a samozřejmě - rádo se stalo. :bye:
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Odpovědět