Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Núdzový režim, Win 7

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Linux
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 18 pro 2008 19:05

Núdzový režim, Win 7

#1 Příspěvek od Linux »

Zdravím Vás,

Už pár mesiacov mám Win7 ale teraz som sa potreboval dostať do núdzového režimu, no bohužiaľ sa mi to nepodarilo. Vyskúšal som už snáď skoro všetky známe klávesy ako F8, TAB, Del, Enter..a ešte kopu ďalších... a nič.

Pokiaľ som mal XP tak som sa do núdzového režimu dostal cez jednu z týchto kláves, bohužiaľ si už presne nepamätám cez ktorú, teraz som ich snáď už vyskúšal aj 10 a stále nič.. furt sa dostanem len do biosu... :(

za každú radu budem vďačný... :)

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Núdzový režim, Win 7

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
ked ho zle restartujete, on vam to ponukne sam. Inak normalne funguje F8 ako doteraz. Nemate nahodou USB klavesnicu a vypnute USB legacy v biose? Skuste pripojit PS2 klavesnicu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Linux
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 18 pro 2008 19:05

Re: Núdzový režim, Win 7

#3 Příspěvek od Linux »

ano keď mi minule hodilo BSOD tak pri opätovnom štarte ponúklo túto možnosť... avšak manuálne sa tam nedotanem,

USB klávesnicu nepoužívam.. mám PS/2

po stlačení F8 mi nabehne možnosť vybrať si odkiaľ bude bootovať... :(

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Núdzový režim, Win 7

#4 Příspěvek od sudanec »

Tak v tom pripade F8 stlacate prilis skoro, skuste trochu neskor.
Obrázek

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Núdzový režim, Win 7

#5 Příspěvek od PetrTl »

Dovolíš moderátore - jen k technice mačkání? Asi jde o základovku od Asusu. Já používám tento postup: při startu mačkat F8, dokud se neobjeví výběr zařízení pro bootování. Vyberu správný bootovací disk a IHNED po stlačení Enteru zase mačkám F8, dokus se neobjeví výběr režimu operačního systému.

Zkoušel jsem to nejdříve i tak, jak navrhuješ, ale tam se trefit je móc velký kumšt.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Núdzový režim, Win 7

#6 Příspěvek od sudanec »

PetrTl píše:Dovolíš moderátore - jen k technice mačkání? Asi jde o základovku od Asusu. Já používám tento postup: při startu mačkat F8, dokud se neobjeví výběr zařízení pro bootování. Vyberu správný bootovací disk a IHNED po stlačení Enteru zase mačkám F8, dokus se neobjeví výběr režimu operačního systému.

Zkoušel jsem to nejdříve i tak, jak navrhuješ, ale tam se trefit je móc velký kumšt.
Mam 2 zakladky od Asusu.. a stlacit jedno F8 v pravy moment fakt nie je taky problem. Ale ak to uzivatelovi pomoze.. tak preco nie ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Linux
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 63
Registrován: 18 pro 2008 19:05

Re: Núdzový režim, Win 7

#7 Příspěvek od Linux »

ano ide o Asus

nevedel som, že s ňou budú takéto trampoty... už pri inštalácií Win robila problémy.. dlho som musel čakať.... :roll:

radu vyskúšam.... :wink:

Odpovědět