Opravdu divnej zvuk
Odeslal: 06 Led 2010 13:40
Ahoj, mám strašnej problém.....Pustim počítač a najednou to vydává takovej hodně hlasitej zvuk...něco jako sekačka, ale hlubší....záhadou je, že to během 10 minut přestane a už to zní normálně......jinak jako počítač mi jde rychle a v něm žádné problémy nemám.. ani ve správci zařízení mi nic nesvítí červeně.....a to tak před půl rokem sem ten počítač ve vnitř čistil.....:'( dík moc ...