nelze přehrát DVD na PC
Odeslal: 04 Led 2010 19:38
V mechanice po vložení DVd,stále ukazuje že jednotka je prázdná,nelze přehrát,jen CD nahrané přehraje.Dlouho jsme to nezkoušeli,ale před časem to šlo i vypalování,nyní nejde.
Díky za radu
Díky za radu