Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Preinštalovanie Windowsu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
BuRi_SVK
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: 23 zář 2008 13:51

Preinštalovanie Windowsu

#1 Příspěvek od BuRi_SVK »

Čaute. Chcel by som sa spýtať či má vplyv to že mám dva HDD na preinštalovanie windowsu. A ešte by som sa chcel spýtať jedno... že mám tie dva HDD ... 1 TB a druhý má 80 GB ... a potreboval by som nejako ten win nainštalovať do toho druhého 80 GB ... dá sa to nejako ? Ďakujem.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Preinštalovanie Windowsu

#2 Příspěvek od Rudy »

Počet disků nevadí. Při instalaci se vás zeptá instalátor, na jaký disk chcete OS nainstalovat. Před tím vám nabídne přehled jednotek, které v PC jsou a na něž je možné systém nainstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

BuRi_SVK
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: 23 zář 2008 13:51

Re: Preinštalovanie Windowsu

#3 Příspěvek od BuRi_SVK »

aha takže len vyberem ten menší disk a tam to nainštalujem ? A platí to aj pri Windows 7 ? :D

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Preinštalovanie Windowsu

#4 Příspěvek od Rudy »

BuRi_SVK píše:aha takže len vyberem ten menší disk a tam to nainštalujem ? A platí to aj pri Windows 7 ? :D
I instalátor Win7 by měl dát stejný výběr.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

BuRi_SVK
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: 23 zář 2008 13:51

Re: Preinštalovanie Windowsu

#5 Příspěvek od BuRi_SVK »

Ok. Ďakujem.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Preinštalovanie Windowsu

#6 Příspěvek od Rudy »

Není zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět