Stránka 11

Poděkování pro Roli

Odeslal: 22 Pro 2009 21:56
od Stafik
Mockrat dekuji Rolimu za jeho pomoc k docileni vycisteni PC od parasitu ala viru :P

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 22 Pro 2009 22:04
od Roli
Chlape dík za pochvalu to potěší a kdybys zase někdy měl problém jsi vítán :wink:

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 22 Pro 2009 22:09
od Stafik
Urcite se zase ozvu jak nebude neco vporadku, udelal jsi pro me perfektni jmeno fora diky tvoji ochote. Takze tohle bude prvni misto ktere navstivim =)

Vesele Vanoce a krasny novy rok .. mej se =)

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 22 Pro 2009 22:25
od Roli
Stafik napsal:Vesele Vanoce a krasny novy rok .. mej se
Díky i tobě přeji totéž.

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 22 Bře 2011 18:34
od dodopa
Chcem poďakovať Roli-mu za skvelú spoluprácu pri odstraňovaní nepotrebných vecí.Oceňujem jeho rýchlosť (za cca 1 a pol hodiny bol comp vyčistený)a jeho znalosti.
Ešte raz vďaka.

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 22 Bře 2011 22:27
od Roli
Děkuji za pochvalu :)

Dekuji rádci ROLI

Odeslal: 13 Kvě 2011 21:02
od hahoc
Je radost nechat si poradit od nekoho, kdo tomu rozumi a snazi se pomoci.
Takze velmi chvalim a davam 2 palce nahoru (vic bohuzel nemam) :D

Protoze ovladam perfektne BASIC (jsem uz starsi rocnik), rad pomohu osmibitu :lol:

Re: Dekuji rádci ROLI

Odeslal: 13 Kvě 2011 22:02
od Roli
Děkuji uctivě :)

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 15 Lis 2011 00:07
od taita
Bych tim to cestou chtěla poděkovat rádci Roli za trpělivou pomoc i rady s mím problémem :worship:

Fakt se omlouvám jsem dysletik :(

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 15 Lis 2011 22:11
od Roli
taita napsal:Bych tim to cestou chtěla poděkovat rádci Roli za trpělivou pomoc i rady s mím problémem :worship:
Není vůbec zač :)
taita napsal:Fakt se omlouvám jsem dysletik :(
Omlouvat se nemusíš princezno, vždyť jsme to nakonec společně zvládli :wink:

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 01 Dub 2013 09:03
od melo15
Taktéž chci poděkovat za pomoc při vyčištění PC! :)

Re: Poděkování: Roli

Odeslal: 01 Dub 2013 15:24
od Roli
melo15 napsal:Taktéž chci poděkovat za pomoc při vyčištění PC! :)
Tak tyhle slova vždy potěší :thumbsup:

Re: Poděkování pro Roli

Odeslal: 29 Lis 2013 20:28
od LTREVOR
:thumbsup: Já děkuji za trpělivost a pomoc při vyčištění tomuto profíkovi...díky :thumbsup:

Re: Poděkování pro Roli

Odeslal: 29 Lis 2013 22:44
od Roli
LTREVOR napsal::thumbsup: Já děkuji za trpělivost a pomoc při vyčištění tomuto profíkovi...díky :thumbsup:
Není zač a kdyby něco víš kde mě najdeš :)