Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

COMODO Firewall problémy...

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Infy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2009 15:26

COMODO Firewall problémy...

#1 Příspěvek od Infy »

Dobrý Den

Chtel bych pomoct s Comodo Defense +,misto povolit jsem dal blokovat a ted nevim jak to vratit zpatky (mel jsem zakrizknute zapamatovat si mou odpoved)

C:\Program Files\Gadget Extractor\Gadget Extractor.exe Vytvoření procesu C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe

neni to zase tak dulezity program...ale kdyby se mi to stalo u nejakeho dulezitejsiho chtel bych vedet jak to udelat...

Predem diky za odpoved..
Naposledy upravil(a) Infy dne 17 pro 2009 10:57, celkem upraveno 1 x.

skervarz
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 07 pro 2008 23:50
Bydliště: Praha

Re: COMODO FW (defense +)

#2 Příspěvek od skervarz »

Otevrete firewall, nahore klepnete do defense+ ... tam jsou nekde bud v normalnim nebo pokrocilem nastaveni pravidel pro aplikace ... nejjednodussi bude pravdepodobne zaznamy pro obe zminovane aplikace smazat a nastavit je pri dalsi prilezitosti znovu. Kdybyste to nenasel, mrknu doma, kde to je presne.

Infy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2009 15:26

Re: COMODO FW (defense +)

#3 Příspěvek od Infy »

a ještě programy jako jsou Miranda,qip od té doby co jsem nainstaloval comodo firewall tak je třeba až 10 pokusů než se miranda nebo qip připojí a mám status online...proč?..u icq se ukáže..pokusili jste se tuto akci provést mnohokrák skuste to prosím později

skervarz
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 07 pro 2008 23:50
Bydliště: Praha

Re: COMODO Firewall problémy...

#4 Příspěvek od skervarz »

Pokud ty aplikace jedou bez firewallu ok ... typnul bych, ze pro icq a quip je vice adres kam se zkousi pripojit, proto se jim to povede az na nekolikaty pokus (ty ostatni budou pravdepodobne zablokovane). Bude potreba upravit pravidla (tentokrat u firewallu), podivejte se co mate u techto aplikaci povoleno a zakazano nezapomente, ze se pravidla vyhodnocuji shora dolu ... tj. pokud nejake pravidlo komunikaci zakaze uz ji zadne dalsi nemuze povolit a naopak).

Infy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2009 15:26

Re: COMODO Firewall problémy...

#5 Příspěvek od Infy »

Mam vse povolene,uz to funguje normalne :)

Zamčeno