Skyp,tiskárna
Odeslal: 26 Pro 2008 03:27
1)Přes Skype mi nejde mikrofon(já slyším druhou stranu oni mě ne)
2)Tiskárna tiskne skenované dokumenty a vytvořené v open oficce nelze vytisknout,stále vyjíždí prázdný papír
Dík za radu
2)Tiskárna tiskne skenované dokumenty a vytvořené v open oficce nelze vytisknout,stále vyjíždí prázdný papír
Dík za radu