Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

comodo-čestina

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
xkata
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2010 09:39

Re: comodo-čestina

#16 Příspěvek od xkata »

Ahoj, mám takový problém... mam Comodo Firewall 3.14 v češtině a najednou mi to teď hlásí chybu: Parametr není správný.. objevuje se to pouze při pokusu o aktualizaci a i když dám manuální aktualizaci, tak hláška vyskočí a nemůžu aktualizovat... Neví někdo, co s tím? Díky mocc.

Pakl
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: 13 lis 2007 19:17

Re: comodo-čestina

#17 Příspěvek od Pakl »

Nu, doufejme, že odpoví někdo povolaný, já jako laik bych zkusil celé Comodo přeinstalovat. Není to tolik práce, odinstalovat a znovu instalovat. Dá se i předem uložit (exportovat) moje nastavení, ale mohlo by se stát, že právě něco v tomto nastavení zlobí. Pak bych zkusil nejprve uložit své nastavení, odinstalovat Comodo, nainstalovat nově, počkat, uvidím, jestli to zlobí nebo nikoli, kdyby nezlobilo, uložím i toto nové nastavení a zkusím importovat to své staré. Bylo-li by to v tom, importuji zpět to nové uložené, jestliže ne, jedu dál se svým původním nastavením.

skervarz
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 07 pro 2008 23:50
Bydliště: Praha

Re: comodo-čestina

#18 Příspěvek od skervarz »

Co hlasi test integrity? V miscellanous (nevim jak to bude v cestine) je moznost otestovat integritu comoda.

Pakl
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: 13 lis 2007 19:17

Re: comodo-čestina

#19 Příspěvek od Pakl »

V češtině je to "Diagnostika" v menu "Ostatní".

xkata
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2010 09:39

Re: comodo-čestina

#20 Příspěvek od xkata »

Diagnostický test nehlásí problémy, vše je podle něj v pořádku.... Když se podívám v nastavení hostitele aktualizací, je tam nastavena stránka: http://download.comodo.com/ Když tuhle stránku zadám do Firefoxu, stránka nelze najít... Nemohl by to být tento problém? Popřípadě, co tam máte vy? Díky

Pakl
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 101
Registrován: 13 lis 2007 19:17

Re: comodo-čestina

#21 Příspěvek od Pakl »

Mám stejnou adresu downloadu, v tom to nebude. Je to zřejmě adresa přístupná právě jen pro upgrade z Comoda. Zkusil bych ten reinstal...

skervarz
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 07 pro 2008 23:50
Bydliště: Praha

Re: comodo-čestina

#22 Příspěvek od skervarz »

Btw. nemate nastaveno blokovaci pravidlo pro aktualizace firewallu ... myslim ze se ta aplikace jmenuje cpf nebo cpfupdate ... jestli se dobre pamatuju, celkove chtel comodo povolit asi 3 ruzna pripojeni za tu dobu co to mam. Reinstal bych nechal az jako posledni moznost, ale kazdopadne si ulozte pro jistotu konfiguraci.
Muzete zkusit aktualizaci s vypnutym firewallem (a mozna i s vypnutou defence+), jestli to pujde, tak jsme doma ... jinak asi ten reinstal.

xkata
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2010 09:39

Re: comodo-čestina

#23 Příspěvek od xkata »

Všem moc děkuji za odpovědi..zablokovanou aplikaci jsem neměla, ale zkoušela jsem to aktualizovat pořád přes program... nevěděla jsem, že existuje nějaké "cpfupdate", takže jsem si ho našla přímo v adresáři comoda a spustila ho.. k mému úžasu najel průvodce aktualizací a ta se stáhla... i teď, když na to najedu přes program, tak už to nehlásí žádnou chybu.... sice teda nevím, čím to bylo..asi to chtělo jen ukázat cestu, i když to předtim normal fungovalo a nikdo s tim nic nedělal, ale hlavně, že už to bude snad fungovat....díky

Zamčeno