Stránka 1 z 1
Křišťálová lupa 2007
Odeslal: 23 Lis 2007 11:06
od Ivošisko
Blahopřeji k perfektnímu umístění v anketě KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA 2007 a zároveň Vám všem děkuji za obětavou pomoc při řešení našich (pro většinu nás naprosto šílených) situací. Kéééž by se návštěvník internetu i na jiných fórech setkal s tak profesionálním, obětavým a kultivovaným přístupem, jako zde......ještě jednou DÍKY!!!
Ivo Brož.
Re: Křišťálová lupa 2007
Odeslal: 23 Lis 2007 14:46
od james008
Ivošisko napsal:Blahopřeji k perfektnímu umístění v anketě KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA 2007 a zároveň Vám všem děkuji za obětavou pomoc při řešení našich (pro většinu nás naprosto šílených) situací. Kéééž by se návštěvník internetu i na jiných fórech setkal s tak profesionálním, obětavým a kultivovaným přístupem, jako zde......ještě jednou DÍKY!!!
Ivo Brož.
Vsak zas prijd Ivo.... vsichni zde jsou hodni a budou dokud nas smrt nerozdeli a slusne lidi
zde vidime tak radi ze bychom je nejradsi na rukach nosili

Hodne stesti a at neklikas o vanocich na podivne mailiky nebo pofiderne odkazy na webech...
ono jako kazde vanoce zase prileti spousta sikovnych veci do obehu + se rozvine tajvanskocinska
vlna pozitivniho socialniho inzenyringu

Odeslal: 26 Lis 2007 18:49
od nana
Připojuji se k blahopřání.
Odeslal: 26 Lis 2007 19:45
od popo_1
Odeslal: 28 Lis 2007 23:04
od Gabo
Tiez GRATULUJEM

Odeslal: 28 Lis 2007 23:46
od tuvok07
Gratuluji

Odeslal: 06 Pro 2007 16:42
od N!cholai
No co jiného můžu dodat, prostě děkuji za pomoc proti havěti, ale zas je nesmíme takhle nazývat

, vždyť viry nás živí.Bez nich by nebylo tohle skvělé forum a tihle skvělí lidi, co tu potkávám, prostě super.

Odeslal: 06 Pro 2007 16:57
od Pavuk29
N!cholai napsal:No co jiného můžu dodat, prostě děkuji za pomoc proti havěti, ale zas je nesmíme takhle nazývat

, vždyť viry nás živí.Bez nich by nebylo tohle skvělé forum a tihle skvělí lidi, co tu potkávám, prostě super.

No mna virusy nezivia

Neviem ako teba, ja som DTP operator, kuric a domovnik v jednej osobe

Odeslal: 06 Pro 2007 19:45
od N!cholai
No myslel jsem to ironicky

Mě samozřejmě neživí komerčně, ale některé možná jo

.Já jsem student a aktivní sportovec a uživatel tohoto webu v jedné osobě

Co víc dodat....
díky
Odeslal: 09 Pro 2007 13:36
od skypy
všem kdo tu dobrovolně pomáhají opravdu moc děkuju!!!
Odeslal: 05 Ún 2008 20:00
od Aldaris
Pripojuji se ke gratulacim za Kristalovou Lupu, jsem rad, ze i muj hlas si nasel sve mistecko v nekonecne zaplave jinych hlasu a alespon trosku popostrcil tento skvely projekt bliz k viteznemu cili

jen tak dal!!
