Klávesnice - jak udělat vodorovnou plnou čáru na střed
Odeslal: 04 Říj 2024 11:13
Zdravím, netuší nekdo jak udelat vodorovnou plnou čáru, aby byla na středu linky ?
Povedlo se mi akorát vodorovnou plnou čáru dole ________________ ( Shift + _ )
Přerušovaná je klasicky pomlckou -----------
Povedlo se mi akorát vodorovnou plnou čáru dole ________________ ( Shift + _ )
Přerušovaná je klasicky pomlckou -----------