Stránka 11

Klávesnice - jak udělat vodorovnou plnou čáru na střed

Odeslal: 04 Říj 2024 11:13
od darko77
Zdravím, netuší nekdo jak udelat vodorovnou plnou čáru, aby byla na středu linky ?

Povedlo se mi akorát vodorovnou plnou čáru dole ________________ ( Shift + _ )

Přerušovaná je klasicky pomlckou -----------

Re: Klávesnice - jak udělat vodorovnou plnou čáru na střed

Odeslal: 27 Říj 2024 09:23
od jarmilaR
Na střed vodorovné čáry zkus použít „Alt+0151“ pro delší pomlčku — nebo vlož čáru v editoru, který podporuje formátování, jako Word