Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prosím o kontrolu

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Vnislav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 kvě 2009 16:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Prosím o kontrolu

#1 Příspěvek od Vnislav »

Nevím jak dlouho problém trvá, protože moc nepoužívám externí disky. Když vložím disk do USB počítač žbluňkne, ale průzkumník ho neukáže. Ale například Zoner, který používám pro úpravu fotek ano a umožní i obrazové soubory stáhnout. Před časem jsem si koupil program Luminar Neo, po jeho spuštění mi antivir Kaspersky nahlásil trojského koně i jeho vyléčení, ale po vyléčení Luminar přestal fungovat. Projednal jsem problém s dodavatelem Luminaru. Sice se bránili a chtěli abych odinstaloval Kasperského (přece jen je Skylum ukrajinská firma), to jsem odmítl a oni mi nakonec peníze vrátili, přesto se mi zdá, že od té doby se občas objevují problémy. Vytvořil jsem soubory FRST.txt a Addition.txt, když je chci přidat, tak se objeví hláška neplatná přípona souboru a když kliknu na tlačítko přidat soubory tak je Průzkumník nevidí, přitom na ploše je vidím :-(

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Co takhle zkusit Copy/paste? Podle mne funguje spolehlivě. Pokud se vám nezobrazuje disk v průzkumníku, zkuste pravým myšítkem na "počítač">klik na spravovat>správa disků. Pokud o něm systém ví, postačí mu ručně přiřqdit písmeno a hned se vám objeví v průzkumnímu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Vnislav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 kvě 2009 16:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu

#3 Příspěvek od Vnislav »

To s tím přiřazením písmena jsem zkoušel včera, než jsem musel odjet na veterinu. Copy a Paste bohužel nefunguje, nevím jestli bych to všechno neměl řešit vzdálenou pomocí přes nešlape.cz
Sám si myslím, že ten počítač už dlouho nevydrží Win10 končí a myslím, že mi brzy napíšou ze Zoneru, že si musím pořídit Win11, už se mi něco podobného stalo, když končily WinXP.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu

#4 Příspěvek od Rudy »

Nefunguje označení textu v souboru, přenesení a kliknutí na vložit? To je divné, to by vypadalo na poškozený systém. Win10 končí až za rok a já třeba dosud jedu na sedmičkách a nic se neděje. Jen je třeba mít chráněný systém. Pokud copy/paste opravdu nefunguje, udělejte obnovu systémnu k datu, kdy korektně fungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Vnislav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 kvě 2009 16:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu

#5 Příspěvek od Vnislav »

Děkuji provedl jsem obnovu dle vaší rady a zdá se, že vše funguje, byly smazány nějaké programy a mimo jiné také Google chrome.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu

#6 Příspěvek od Rudy »

OK. Ten lze znovu nainstalovat.. Asi jste to obnovil před datum vaší 1. instalace Chrome.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět