Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Děkuju...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
00Inferno00
1. Stupeň Varování
Příspěvky: 55
Registrován: 25 říj 2007 18:38
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Děkuju...

#1 Příspěvek od 00Inferno00 »

Tisíceré díky JaRonovi, vlastně ani nevím co s tím bylo... Posílám malý příspěvek na provoz, protože bych nerad, aby toto fórum kde se mi vždy dostalo pomoci na odborné úrovni, skončilo "protože peníze."
ASUS ROG Strix G10DK 27L Gray = ASUS PRIME B550M-K, AMD Ryzen7 5800X undervolted, GeForce RTX 3060, 2x Kingston FURY 32GB DDR4 3200MHz CL16 + ASUS ROG STRIX LC II 120 ARGB

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Děkuju...

#2 Příspěvek od JaRon »

Za prispevok dakujeme :worship:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuju...

#3 Příspěvek od Rudy »

00Inferno00 píše: 26 pro 2023 12:59 Tisíceré díky JaRonovi, vlastně ani nevím co s tím bylo... Posílám malý příspěvek na provoz, protože bych nerad, aby toto fórum kde se mi vždy dostalo pomoci na odborné úrovni, skončilo "protože peníze."
Zatím se nemusíte bát, fórum obsluhují doobrovolníci bez nároku na odměnu. Chodíme sem relaxovat, takže o penězích to není. Spíš je to o zájmu lidí a ten tu zatím je. :-)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět