Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nezname htm

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
whirpool
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2023 18:18

Nezname htm

#1 Příspěvek od whirpool »

Pozdravujem. Po otvoreni mozily vcera sa mi z nicoho nic stiaholo to co je v prilohe. Vymazal som, preinstaloval cely system a stalo sa to znova teraz. Neviete o co ide? Defender nehlasi nic.
https://i.postimg.cc/d33yNdr1/20231022-190802.jpg

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezname htm

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Nevíme, co to je. Co se stame, když to otevřete. Vir to asi není, Google nic nenajde. Dejte logy FRST+Addition.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

whirpool
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2023 18:18

Re: Nezname htm

#3 Příspěvek od whirpool »

No ja som to pre istotu neotvaral, rovno som to skartoval. Ze co sa moze len tak samo od seba stiahnut a ulozit. Ci to neni zas nejaky pokus o napadnutie pc, uz som mal v minulosti. Dokonca mali vzdialenu plochu, zial oznamit to uz nejde.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezname htm

#4 Příspěvek od Rudy »

Když jste přeinstaloval systém, pak je to něco z venku, nejspíš nějaká vlezlá reklama. Jestli je to malware, nemohu říci, zatím jste prvni tady na fóru, komu se to děje. Nic nelze vygooglit.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

whirpool
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2023 18:18

Re: Nezname htm

#5 Příspěvek od whirpool »

Este jednu vec. Pred casom. Cista instalacia legalnej w10. Stiahnuty modern combat zo store a asi 2 tyzdnovy postup v hre. Pocas hry som prestal ovladat panaka a zacal hrat namiesto mna niekto iny. Mys a klavesnica nefungovali. Zmena nicku. Restart a nedokazal som sa prihlasit do hry. Na druhy den som sa normalne prihlasil a zmenil nick, po chvili sa zopakoval den pred tym. Nasledujuce dni ma prihlasilo len na par sekund, alebo vobec. Podarilo sa mi to 2x na par minut, pokial zas neprebral kontrolu niekto iny. Telefonat na podporu win, vysvetlena situacia, cez vzdialenu plochu to chcela vidiet na vlastne oci a povedala, ze toto este nevidela nevie mi poradit a mam kontaktovat web hry, ale nakolko ang moc neviem, padlo to az do teraz do zabudnutia. Kto mi vysvetli presne co sa stalo?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezname htm

#6 Příspěvek od Rudy »

Tak to nevím, toto fórum tu není proto, aby řešilo herní problematiku. Viz.: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=5601 (bod 9)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

whirpool
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2023 18:18

Re: Nezname htm

#7 Příspěvek od whirpool »

Nejde o hernu problematiku, ale utok a obranu proti nemu.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezname htm

#8 Příspěvek od Rudy »

Ne?? Vždyť píšete o hře. V každé větě.
Este jednu vec. Pred casom. Cista instalacia legalnej w10. Stiahnuty modern combat zo store a asi 2 tyzdnovy postup v hre. Pocas hry som prestal ovladat panaka a zacal hrat namiesto mna niekto iny. Mys a klavesnica nefungovali. Zmena nicku. Restart a nedokazal som sa prihlasit do hry. Na druhy den som sa normalne prihlasil a zmenil nick, po chvili sa zopakoval den pred tym. Nasledujuce dni ma prihlasilo len na par sekund, alebo vobec. Podarilo sa mi to 2x na par minut, pokial zas neprebral kontrolu niekto iny. Telefonat na podporu win, vysvetlena situacia, cez vzdialenu plochu to chcela vidiet na vlastne oci a povedala, ze toto este nevidela nevie mi poradit a mam kontaktovat web hry, ale nakolko ang moc neviem, padlo to az do teraz do zabudnutia. Kto mi vysvetli presne co sa stalo?
Ani nevím, co hrajete, kam jste se přihlásil a další věci. Kontaktujte prosím, nějaké herní fórum, tam budou určitě vědět, co s tím. Proto hry neřešíme, nemůžeme rozumět všemu. Já hry nepařím, takže nemohu ani poradit soukromě (mimo záběr fóra).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7264
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Nezname htm

#9 Příspěvek od altrok »

whirpool píše: 27 říj 2023 17:16 Nejde o hernu problematiku, ale utok a obranu proti nemu.
Proto te kolega zadal o logy, abysme meli predstavu, co ti na pc bezi. Umime toho hodne, ale tohle jeste ne.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Odpovědět