Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
igle
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2012 09:01

Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#1 Příspěvek od igle »

Ahoj, prosím o radu - na notebooku s WIN10 mám úspěšně spárovaná sluchátka koss porta pro wireless, ale v nastavení zvuku nejsou vidět a nleze je tak vybrat pto přehrávání. S počítačem jsou spárovaná a po zapnutí jsou vidět jako připojená.
Kde může být problém? Předpokládám že chybí ovladač, ale nvím co mám aktualizovat? Bluetooth adaptér? Hledat ovladač pro ta sluchátka? Díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!

Zkuste kliknout pravým tlačítkem na ikonu zvuku a vybrat "Otevřít nastavení zvuku". Zvolit výstupní zařízení - ujistit se, že máte vybraná ta sluchátka.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

igle
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2012 09:01

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#3 Příspěvek od igle »

No to je právě ten problém. Když klepnu na "zařízení bluetooth a jiná" tak tam jsou, jsou přidaná jako zařízení pro zvuk, ounačená jako "připojeno"
Když jdu do nastavení zvuku - tak tady jsou na výběr akorát reproduktory a sluchádka v nabídce nejsou. Jako by neexistovaly....

S mobilem makají jak mají, dle vyjádření servisu by s win 10 také měly chodit....

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#4 Příspěvek od Rudy »

Tak to budete muset propátrat stránky výrobce a zjistit, zda nepotřrbují nějaké speciální ovladače.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

igle
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2012 09:01

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#5 Příspěvek od igle »

udajně ne - podle servisu kossu

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#6 Příspěvek od JaRon »

Over funkcnost BT s inym zariadenim - reproduktor, hodinky apod.
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

igle
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2012 09:01

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#7 Příspěvek od igle »

jj zkoušel jsem posílat pres BT fotky z mobilu a to chodí.
Stejně tak sluchátka na jiném noťasu také bez problému. Spíš mne napadá zda nemůže s ohledem na stáří NB být BTadaptér zastaralý a tudíž nekompaktibilní? Má cenu zkusit sehnat nějaký BT do USB?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze pustit zvuk do sluchátek bluetooth - ač jsou spárovaná

#8 Příspěvek od Rudy »

igle píše: 29 čer 2023 07:50 jj zkoušel jsem posílat pres BT fotky z mobilu a to chodí.
Stejně tak sluchátka na jiném noťasu také bez problému. Spíš mne napadá zda nemůže s ohledem na stáří NB být BTadaptér zastaralý a tudíž nekompaktibilní? Má cenu zkusit sehnat nějaký BT do USB?
Spíše, ldyby bylo možné si ho někde půjčit. Kdyby to nebylo ono, byla by to zbytečná investice.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět