Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Spomaleny notebook

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny notebook

#16 Příspěvek od Rudy »

To slyším poprvé. Zkuste jiný: https://www.softpedia.com/get/Tweak/Reg ... frag.shtml .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

luc_ia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 říj 2022 20:03

Re: Spomaleny notebook

#17 Příspěvek od luc_ia »

Skusila som. Po restarte ma nechce prihlasit do konta. Hlaska:"Nemozeme vas prihlasit do konta. Tento problem sa da casto vyriesit tak, ze sa odhlasite zo svojho konta a potom sa don znova prihlasite. Ak sa teraz neodhlasite, pridete o vsetky subory, ktore vytvorite a zmeny, ktore urobite."

Ked kliknem odhlasit sa, a prihlasim sa heslom, naskoci zas tato chybova hlaska a takto dookola. Help.

luc_ia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 říj 2022 20:03

Re: Spomaleny notebook

#18 Příspěvek od luc_ia »

P.S. Programy ostali, no zmizli vsetky moje priecinky a txt subory.

luc_ia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 říj 2022 20:03

Re: Spomaleny notebook

#19 Příspěvek od luc_ia »

V nudzovom rezime sa viem prihlasit a na ploche su moje priecinky, takze neviem, kde je problem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny notebook

#20 Příspěvek od Rudy »

luc_ia píše: 22 říj 2022 09:40 V nudzovom rezime sa viem prihlasit a na ploche su moje priecinky, takze neviem, kde je problem
Já, bohužel, také ne, tohle jsem dosud neviděl. Zkuste tedy z nouz režimu provést obnovu systému k datu, kdy korektně fungoval. Patrně byl nějak poškozen systém, ale defragmentace ho z principu poškodit nemůže.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

luc_ia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 říj 2022 20:03

Re: Spomaleny notebook

#21 Příspěvek od luc_ia »

Obnovu systemu z nudzoveho rezimu som spravila, vyskocila hlaska: "Chyba pri obnoveni" ked sa to dokoncilo. Skusila som vselijake body obnovenia a stale to nejde.

Chybova hlaska:
received_2196715513842692.jpeg
received_2196715513842692.jpeg (39.4 KiB) Zobrazeno 674 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny notebook

#22 Příspěvek od Rudy »

Pak už je jen jedna možnost. Návrat do tov. nastavení se zachováním vyšich souborů. Vámi nainstalované aplikace budete muset nainstalovat znovu. Tyto hlášky jsou důkazem toho, že systém byl poškozen. Jinak by postačo obnovení systému.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

luc_ia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 říj 2022 20:03

Re: Spomaleny notebook

#23 Příspěvek od luc_ia »

Nepodarilo sa to. Po zapnuti vyskocilo:
received_2988932634586543.jpeg
received_2988932634586543.jpeg (50.32 KiB) Zobrazeno 665 x

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15213
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Spomaleny notebook

#24 Příspěvek od JaRon »

FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

luc_ia
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 17 říj 2022 20:03

Re: Spomaleny notebook

#25 Příspěvek od luc_ia »

Tak nakoniec pomohla az uplne nova instalcia windowsu. Skusala som prv reset do povodnych nastaveni s ponechanim suborov, ale notebook sa spraval este horsie ako pred tym, takze som to na tvrdo preinstalovala a teraz to uz je OK.
Aj tak dakujem za pomoc

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118244
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spomaleny notebook

#26 Příspěvek od Rudy »

Tušil jsem to, že je to asi poškozený systém.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět