Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Bluetooth a PC

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PacandaMilan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 171
Registrován: 04 úno 2011 19:55
Bydliště: Znojmo

Bluetooth a PC

#1 Příspěvek od PacandaMilan »

Dobrý den, potřeboval bych do PC nějak dostat bluetooth, jenže si nevím rady, v pc zabudován nejspíš není, zkoušel jsem stahovat různé softy na bt, koupil jsem bt adaptér (z alzy) ale ne a ne dostat bt do pc.
Neví někdo jak to vyřešit, jde to vůbec ?
PERGL

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth a PC

#2 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
PacandaMilan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 171
Registrován: 04 úno 2011 19:55
Bydliště: Znojmo

Re: Bluetooth a PC

#3 Příspěvek od PacandaMilan »

Píší tam "Právě otázka ovladačů je něco, s čím můžete tak trochu narazit. Bluetooth adaptér bude fungovat zpravidla ihned po vložení do USB portu".
Jenže já když ho zapojím tak se nic neděje. Mám zkusit koupit jiný?
PERGL

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth a PC

#4 Příspěvek od Rudy »

Nejprve zjistěte, zda je zařízení zobrazeno ve správci zařízení. Pokud ano, klikněte na něj pravým myšítkem a z menu vyberte nainstalování ovladače. Bude-li nainstalován, měl by fungovat. Pokud ne, pak je důležité je vědět o daném typu zařízení, zda potřebuje ovladač, či nikoliv (většinou ho najde sám v systému). Pokud potřebuje od výrobce a nestáhne si ho sám, zadejte typ zařízení do google a v někjterém odkazu, který google najde bude určitě popsán postup, jak na to. Typů je velmi mnoho, takže nelze podrobněji navést.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
PacandaMilan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 171
Registrován: 04 úno 2011 19:55
Bydliště: Znojmo

Re: Bluetooth a PC

#5 Příspěvek od PacandaMilan »

Už jsem na to přišel, k tomu typu je třeba stáhnout driver který maji na webu jenže problém je ten, že to nepodporuje win11. Už jsem si našel jinej který podboruje. Díky mějte se :offtopic:
PERGL

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118194
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth a PC

#6 Příspěvek od Rudy »

Na podporu win11 si asi budeme muset ještě chvíli počkat (bohužel). Mějte se též a nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno