Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#16 Příspěvek od Antusek »

Jak ty dočasné soubory mohu smazat? Vždy před vypnutím PC pustím CC Cleaner a také mažu historii v prohlížečích. Pokud to nestačí, tak to chce asi ještě nějaký jiný program. CC Cleaner by to měl udělat přece také? Akorát tak kapča mě zase nechce pustit a když už to vypadalo, že by mohla (podařilo se odklikat mizející a objevující se obrázky správně), tak mě to nepustilo a pak zase se nedařilo napojit (klikal jsem několikrát i použil F5 a zkusil znova), aby se obrázky měnily. Není to na první či druhou dobrou a pokud se to někdy podaří až na 20 pokus, tak to nefunguje úplně správně. :) Nevím, kde teda je ten problém jestli na těch zmíněných stránkách či u mě či někomu se nelíbí moje aktivita, tak mě to znepříjemňuje. Ani bych se v této napjaté době nedivil. Ostatní je o.k.
Díky za info a radu.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#17 Příspěvek od Antusek »

A ještě posílám obrázek z CC Cleaneru. Vyčistil jsem to a je zajímavé, že jsem to včera vyčistil, pak vypnul PC. Dnes zapnul PC, prohlédl dva e-maily, odpověděl 1x a pak odpověděl zde a zkusil vložit příspěvek na těch stránkách.
CC Cleaner - obrázek 15.7.2022.jpg
CC Cleaner - obrázek 15.7.2022.jpg (44.66 KiB) Zobrazeno 773 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#18 Příspěvek od Rudy »

Internetová cache se začne plnit ihned, jakmile otevřete prohlížeč. Takže nic divného. Nejsou to velké soubory, nicméně když je jich hodně, tropí neplechu. Většina prohlížečů má v nastavení možnost mazání internetové cache.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#19 Příspěvek od Antusek »

Díky. Ale stále neví :) m, co dělám špatně, že mě kapča nepustí. teď jsem vyzkoušel všechny tři způsoby (Chrome, Tor browser, proxy online) a když se to třeba konečně povede odklikat a dám ověřit a je tam i zelená fajfka a dám odeslat, tak se to stejně nepovede.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#20 Příspěvek od Rudy »

Antusek píše: 14 črc 2022 23:14 Něco to udělalo neb mě kapča pustila na první dobrou a příspěvek se podařil vložit. Uvidíme, jak to bude fungovat zítra.
Díky za případné další rady. :)
Bylo tam něco v prohlížečích, abych věděl?
Vždyť píšete, že je to OK?? Potom to nechápu ani já. :shock:
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#21 Příspěvek od Antusek »

To bylo včera, kdy to šlo na první dobrou a fungovalo to. Proto jsem napsal, že je to o.k. A dneska zase nejde. Proto také nevím, kde je problém
:???: :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#22 Příspěvek od Rudy »

To nechápu ani já. Změní se něco, pokud CCleanerem smažete cache? Děje se to na všech prohlížečích? Neinstaloval jste do prohlížeče těsně před tím nějaký doplněk?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#23 Příspěvek od Antusek »

Pokud CC Cleanerem smažu cache, tak se moc nezmění. Akorát se někdy podaří, že se v kapče dostanu na odklikávání a mohu zkusit jestli mě pustí. Dokonce i na zelenou fajfku se mi podaří se dnes dostat, ale když pak dám odeslat, tak se to nedaří. Pozdě večer je větší šance, že se to podaří a někdy se i povede. A občas to i po několikátém nepovedeném pokusu ohlásí, že se z mého PC odesílají automatizované dotazy, proto z důvodu ochrany ostatních uživatelů mě kapča blokla. Někdy se nepodaří ke kapče připojit. Mám internet přes kabelovku Vodafone a napadlo mě teď jestli to také nemůže být u toho Vodafonu něco, třeba nějaké jejich zabezpečení či nevím. U ostatních uživatelů asi není problém, neb se jim tam příspěvek podaří okomentovat.
Takže také nevím, kde je problém a minule se také na to nepřišlo. Zkuste třeba v této diskuzi napsat, že obrázek je hezký, jestli se Vám to povede vložit. Tím se nic nezkazí a tu paní to potěší: https://www.obrazkovysvet.cz/diskuze/in ... 051&r=1251
Tím se také ověří jestli se to děje jen u mě nebo i u jiných.
Díky za snahu. Je to záhada.
:)

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#24 Příspěvek od Antusek »

Tak teď jsem zkusil vložit krátký příspěvek s odkazem bez obrázku přes: https://proxyium.com/ a to se povedlo. Sice až na třetí pokus, ale povedlo. Kdybych chtěl vložit hned další, tak to zase bude zlobit. Tak nevím. Normálně to nešlo a tady taky ne:https://www.croxyproxy.com/
:)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#25 Příspěvek od Rudy »

Přiznám se, že jsme to tu ještě neměli. Když jsem googlil, narazil jsem pouze na toto: https://www.itnetwork.cz/software/disku ... 5cac52ae1f . Řešení ovšem chybí. Zkuste ještě kompletní sken AVPTool: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=58179 . Utilitu stáhněte a spusťte. Nechte pracovat a poskončení akce smažte vše, co eventuálně najde (návod v odkazu je na starší verzi).
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#26 Příspěvek od Antusek »

Díky. To je podobný problém v té diskuzi jako mám já. Provedu další postup a napíšu jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#27 Příspěvek od Rudy »

OK. Sám jsem zvědavý. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#28 Příspěvek od Antusek »

Ještě dotaz. Sken prý trvá několik hodin. Když bych to teď zapnul, mohu PC dát do spícího režimu nebo nechat, aby chvíli pracoval a pak se přepnul sám, aby to nerušilo při spaní.. Či to nechat až na zítra. Také jsem zvědav jak to dopadne.
Díky za info.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#29 Příspěvek od Antusek »

Tak jsem to udělal, ale tím nejnovějším programem na který se v tom odkazu odkazovali (Kaspersky Virus Removal Tool z roku 2020. Nemohl jsem tam zaškrtnout dle návodu. Ale zaškrtnul jsem tam ještě Disk C a Disk D. Našlo to jen instalační soubory k prográmkům Movie Maker, Free Youtube to MP3 Converter, Free Youtube Uploader a FLV Player. Žádný virus, ale že to je prý Adware. Ale třeba Movie Maker byl dříve součástí Windows a teď je samostatně a používám jej. Také ostatní někdy používám. Smazal jsem Youtube Uploader ten je zbytečný. účet na youtube již tak od roku cca 2010 nemám neb to tenkrát chtělo propojit s účtem na Googlu co měl tatínek a nechtělo mě to pustit, když to neudělám a to jsem nechtěl propojit a pak se to nějak propojilo a tak jsem to vše nechtěným kliknutím smazal a pak účet zrušil. Teď budu mít přístup na Sokolský župní youtube, abych tam mohl nahrávat videa, který pro naší sokolskou župu natočím a nemusel posílat dalšímu k nahrání. Jsou i jiné způsoby kam mohu dát svoje soukromé ne sokolské videa třeba z mých putování po zajímavých místech, která tam mám či tam mám i sokolská videa, co jsem natočil., třeba rajče i když to teď omezily na 30 minut a vše nad ustřihnou a nenahraje se. Staré videa tam nechaly v původní délce. Tatínek je už od konce března 2021 tam nahoře v nebi, tak mi po něm zůstal ten účet na Googlu a tam je i Google disk na různé soubory třeba nějakou hezkou fotoknihu z mých putování v PDF, kterou tam mám. Tak to jen odbočení, proč tam mám ty prográmky.
Všechny tyto programy si myslím není nic špatného.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118253
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu - nejspíš havěť HackToolWin32/AutoKMS

#30 Příspěvek od Rudy »

Samozřejmě můžete, program běží v takovém případě na pozadí. Ty programy opravdu nejsou neic špatného.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno