Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

prosim kontrolu - zlobí mě ntb

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#16 Příspěvek od denda79 »

to jsem zkoušela asi 3x a nic... jen jsem dávala y ... Jdu na to znovu s Y


Microsoft Windows [Version 10.0.19044.1288]
(c) Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Windows\system32>chkdsk /r
The type of the file system is NTFS.
Cannot lock current drive.

Chkdsk cannot run because the volume is in use by another
process. Would you like to schedule this volume to be
checked the next time the system restarts? (Y/N) Y

This volume will be checked the next time the system restarts.

C:\Windows\system32>



restart neproběhl

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#17 Příspěvek od JaRon »

zlaticko NTB MUSIS restartovat Ty :)
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#18 Příspěvek od denda79 »

boooože :oops: .... stydím se a omlouvám se. Už se s ním peru tak dlouho, že se bojím šlápnout vedle neb se obavám , že ho už ani nezapnu. Takže znovu zopakuju postup a zrestartuju. :D

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#19 Příspěvek od denda79 »

Hotovo


změna žádná, tedy aspon v chování. Složky, Tento počítač, koš atd. nejdou otevřít, u repráku stále x, poznámkový blok stále nejde jakkoli uložit na plochu :(

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#20 Příspěvek od denda79 »

Ale ted mě napadlo, že tu na ploše mám ty logy .txt z FRST. Zkusila jsem ho přejmenovat, vymazat a vložit tam ten text od Rudyho a uložit. a to prošlo. Klasicky to pořád nejde. tak kdyby bylo ještě třeba... tak je tento krok možný. ted nic nedělám, čekám na pokyny.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#21 Příspěvek od Rudy »

Zkuste obnovu systému k datu, kdy korektně fungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#22 Příspěvek od denda79 »

zkusim to najít, jestli se někam dostanu. Vzhledem k tomu, že byl přeinstalován, na čisto, nedávno, nejsem si ani jistá, jestli nějaký bod je. zkusím

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#23 Příspěvek od denda79 »

nejspíš nikde nic nemám, měla jsem za to, že jsme ho delali po te čisté přeinstalaci, abych se vyhnula tomu martiriu se stahováním všeho možného okolo, aby se to vůbec chovalo jako pc a ne jako kalkulačka, ale nevidím to. V nastavení - to nabízí klasiku tovární, přeinstal atd. Jak jsem to ted pročítala na flashku jsem nic nevytvářela. Na C se nedostanu a při kliknutí levým myšítkem na Tento počítač v "Předchozích verzích" volbu nemám. což by stejně asi bylo k ničemu. :?:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#24 Příspěvek od Rudy »

To je chyba, standardně se win nainstalují se zapnutou možností obnovy systému. Musela být po instalaci ručně vypnuta. Tak tedy musíte použít opravu pomocí WindowsRepair: https://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni ... ws-repair/ . Doporučuji před použitím provést zálohu dat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#25 Příspěvek od denda79 »

tak to jsem určitě nevypínala. zálohu udělat nemůžu. Nikam se nedostanu

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#26 Příspěvek od denda79 »

Je to složité? Jen jestli to je intuitivní nebo si to mam někde "nastudovat" než to spustím. stahuju to.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#27 Příspěvek od Rudy »

Celkem ne, spusťte tak jak je defaultně nastaven. Pak už jen doufat, že to opravu provede. Záloha dat je nutná pro případ, že se systém sesype. Nevíme totiž, jakou vadu má a zda je opravitelná. Pak už by nezbyl, než reinstal systému.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#28 Příspěvek od denda79 »

Jasne, diky. Neco jsem na webu nasla, ze jsem aspoň mela tucha o co jde. Nechala udelat ty scany pred. Kdyby něco bylo treba a bylo to k něčemu, poslala jsem si ty vysledky aspon do mailu. :D pak to vyhodilo nejake chyby, ted tam neco bezi a opravuje 2/45. 🤷‍♀️ Jeste to upozornovalo, ze nejsem v nouzaku a jestli to chci spustit. To jsem tedy odklikla a pokracovala. Nejaky bod obnoveni... Tak uvidim jestli to umre uplne nebo se to porovna.

denda79
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: 30 zář 2011 22:17

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#29 Příspěvek od denda79 »

To, ze je spatny disk se pozna? Nebo vy, poznate? Nebo jsou fakt ty w10 tak silene. Zas tolik kravin v PC nemam. Aby byl NTB vecne na hromadce. Par základních prg, fotky, filmy, hry ( jen komplet The Sims, Sim city, Planet Zoo drive)

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: prosim kontrolu - zlobí mě ntb

#30 Příspěvek od JaRon »

CrystalDiskInfo alebo HDTune free - oba SW prezradia hodne o stave disku
Dalej s Rudym :)
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět