Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém z grafickou kartou

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Problém z grafickou kartou

#1 Příspěvek od JanHellsing »

Ahoj, potřebuji poradit z grafárnou.
Do nedávna jsem používal externí grafiku ale zjistil jsem že integrovaná v základovce od MSI je o něco lepčí tak jsem odpojil externí a nastal první problém PC se nechtěl spustit nastartoval se ale bez úuvodního pípnutí. to jsem vyřešil odpojením baterky a tím pádem resetováním biosu..
Další a aktuální problém je že rozlišení je prapodivné ve správci zařízení se ukazuje u grafiky žlutý trojůhelník po zkoušce automatické aktualizace pro grafiku prý je optimální ovladač nainstalovaný.
Dalším problémem je že nemám šanci nainstalovat Directx a nemám ani šanci udělat nové hodnocení tj. Index uživatelských zkušeností se systémem windows....

Neví někdo co z tím?? Děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z grafickou kartou

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste použít klasický způsob aktualizace ovladače. Stáhněte z webu výrobce ovladač pro danou grafiku a spusťte instalaci. Po úspěšném nainstalování ovladače nainstalujte příslušnou verzi DirectX.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: Problém z grafickou kartou

#3 Příspěvek od JanHellsing »

bez úuspěchu mám nejnovější aktualizaci ovladače tak jsem zkusil dowgrade a upgrade a taktéž nic nicméně mi to ve správci zařízení hlásí toto: Toto zařízení nenalezlo dostatek prostředků, které by mohlo použít. (Kód 12)

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: Problém z grafickou kartou

#4 Příspěvek od JanHellsing »

tak vyřešeno přeinstaloval jsem celé windows..

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z grafickou kartou

#5 Příspěvek od Rudy »

OK. Také řešení. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět