Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Oběvení několika procesů/služeb, které se nedají vypnout, zastavit ani jinak terminovat.

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Doobee
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2011 20:00

Oběvení několika procesů/služeb, které se nedají vypnout, zastavit ani jinak terminovat.

#1 Příspěvek od Doobee »

Zdravím,

Nevím, jestli zde budu řešit viry, malware, nebo jinou havěť, nebo jen nějakou zmatenou službu, která neví, jak se pojmenovat, ale popravdě už si nejsem jistý ničím a tak se obracím s prosbou o pomoc zde.

Na obrázcích jsou zobrazeny oné zmíněné služby/procesy z oken Správce úloh, msconfig a services.msc. Ani v jednom z nich se však nic nedá vypnout, v msconfig se dokonce po odškrtnutí a kliknutí na použít automaticky samy zaškrtnou a tato akce ve mě vzbudila podezření, že jde o nějakou neplechu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Co mě na tom fascinuje snad nejvíc, je fakt, že se po restartu ten "string" čísel a písmen změní na nový, jak v procesech, tak ve službách.

Budu rád za každou odezvu a případné odkázání na konkrétní fórum, kde tuto záležitost řešit.
Děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Oběvení několika procesů/služeb, které se nedají vypnout, zastavit ani jinak terminovat.

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Všechny vámi uvedené procesy a služby jsou regulérní a jejich vypnutí způsobí, že něktará část OS, příp. instalovaných programů nebude funkční. Pokud nemusíte, nic nevypínejte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět