Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

padá stahování, nejde aktivovat W7

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

padá stahování, nejde aktivovat W7

#1 Příspěvek od JanHellsing »

Zdravíčko už nevím co z tím.
V první řadě mi nejde aktivovat W7pro. kopii W7 mám z Ulož.to ale aktivační klíč je zakoupen v online obchodě už delší dobu. dnes jsem se rozhodl že jej použiiji do stolního pc ( 1 použití klíče ) a bohužel nefunguje. ale což o to popřípadně zakoupím nový klíč.

ve druhé řadě mi po cca 5 vteřinách spadne stahování a to jak přes chrome tak firefox jiný prohlížeč jsem nezkoušel. internetz do pc mám veden kabelem z routeru. každopádně jsem zkusil i tvrdý reset routeru ( musel jsem znovu vypsat ip atd.
internet funguje teměř normálně..

každopádně přidávám i logy z FRST
Snad půjde něco udělat alespoň z tím stahováním.
FRST.zip
(5.88 KiB) Staženo 125 x
za pomoc předem děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
1. Máte nainstalovanou stejnou verzi, na jakou jste si kopil klíč?
2. Proč si nestáhnete ofiko verzi z MS? Na ulozto bývají občas "cinknuté".
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#3 Příspěvek od JanHellsing »

Ano je to stejna verze... no je to díky tomu chybnemu stahovaní musel sem pouzit kopii win kterou jsem měl stazenou a ulozenou na ex.HDD

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#4 Příspěvek od Rudy »

Nejlepší bude stáhnout ofiko kopii od MS, stáhnout, nainstalovat a zkusit aktivovat. Pokud to nepůjde, pak se musíte obrátit na MS, nebo na prodejce aktivačního klíče s reklamací na jeho nefunkčnost.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#5 Příspěvek od JanHellsing »

Dobrá a ted k tomu padajicimu stahovani bych prosil :) to ste nějak zazdil :) internet normálně funguje až na to stahování

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#6 Příspěvek od Rudy »

OK. Spusťte tuto utilitu:
Ulozte na plochu AdwCleaner https://malwarebytes.com/adwcleaner/ nebo http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

ukoncete vsechny programy
odsouhlaste licencni podmiky (EULA) klikem na Souhlasim
kliknete pravym na ikonu AdwCleaneru a vyberte Spustit jako spravce (v pripade Win XP spustte obycejne dvojklikem)
kliknete na Skenovat nyni (Scan now), pote na Cisteni a opravy (Clean and Repair)
po restartu na Vas vyskoci log (pripadne jej najdete v C:\AdwCleaner\Logs\AdwCleaner[Cxx].txt), jehoz obsah zkopirujte do pristi odpovedi
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#7 Příspěvek od JanHellsing »

-------------------------------
# Malwarebytes AdwCleaner 8.1.0.0
# -------------------------------
# Build: 02-15-2021
# Database: 2021-01-11.1 (Local)
# Support: https://www.malwarebytes.com/support
#
# -------------------------------
# Mode: Clean
# -------------------------------
# Start: 03-13-2021
# Duration: 00:00:00
# OS: Windows 7 Professional
# Cleaned: 0
# Failed: 0


***** [ Services ] *****

No malicious services cleaned.

***** [ Folders ] *****

No malicious folders cleaned.

***** [ Files ] *****

No malicious files cleaned.

***** [ DLL ] *****

No malicious DLLs cleaned.

***** [ WMI ] *****

No malicious WMI cleaned.

***** [ Shortcuts ] *****

No malicious shortcuts cleaned.

***** [ Tasks ] *****

No malicious tasks cleaned.

***** [ Registry ] *****

No malicious registry entries cleaned.

***** [ Chromium (and derivatives) ] *****

No malicious Chromium entries cleaned.

***** [ Chromium URLs ] *****

No malicious Chromium URLs cleaned.

***** [ Firefox (and derivatives) ] *****

No malicious Firefox entries cleaned.

***** [ Firefox URLs ] *****

No malicious Firefox URLs cleaned.

***** [ Hosts File Entries ] *****

No malicious hosts file entries cleaned.

***** [ Preinstalled Software ] *****

No Preinstalled Software cleaned.


*************************

[+] Delete Tracing Keys
[+] Reset Winsock

*************************

AdwCleaner[S00].txt - [1412 octets] - [13/03/2021 22:13:38]
AdwCleaner[C00].txt - [1603 octets] - [13/03/2021 22:14:12]
AdwCleaner[S01].txt - [1534 octets] - [13/03/2021 22:14:46]
AdwCleaner[C01].txt - [1725 octets] - [13/03/2021 22:14:53]
AdwCleaner[S02].txt - [1656 octets] - [13/03/2021 22:18:11]

########## EOF - C:\AdwCleaner\Logs\AdwCleaner[C02].txt ##########

no vypada to cistě

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#8 Příspěvek od Rudy »

Toto je OK. Otevřte poznámkový blok a zkopírujte do něj:
Start

CloseProcesses:
Task: {6CE8CA46-208B-4BEB-84A9-A441780C32F6} - System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe [153168 2021-03-13] (Google Inc -> Google Inc.)
Task: {B26B8836-2E25-462D-9199-58261F98384E} - System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe [153168 2021-03-13] (Google Inc -> Google Inc.)
C:\Windows\system32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA
C:\Windows\system32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore

EmptyTemp:
End
Uložte do C:\Users\pocky\Downloads jako fixlist.txt. Spusťte znovu FRST a klikněte na >Fix<. Po skončení akce se objeví log, který sem zkopírujte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#9 Příspěvek od JanHellsing »

Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 28-02-2021
Ran by pocky (14-03-2021 15:47:59) Run:1
Running from C:\Users\pocky\Downloads
Loaded Profiles: pocky
Boot Mode: Normal
==============================================

fixlist content:
*****************
Start

CloseProcesses:
Task: {6CE8CA46-208B-4BEB-84A9-A441780C32F6} - System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe [153168 2021-03-13] (Google Inc -> Google Inc.)
Task: {B26B8836-2E25-462D-9199-58261F98384E} - System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe [153168 2021-03-13] (Google Inc -> Google Inc.)
C:\Windows\system32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA
C:\Windows\system32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore

EmptyTemp:
End
*****************

Processes closed successfully.
"HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Plain\{6CE8CA46-208B-4BEB-84A9-A441780C32F6}" => removed successfully
"HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Tasks\{6CE8CA46-208B-4BEB-84A9-A441780C32F6}" => removed successfully
C:\Windows\System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA => moved successfully
"HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Tree\GoogleUpdateTaskMachineUA" => removed successfully
"HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Logon\{B26B8836-2E25-462D-9199-58261F98384E}" => removed successfully
"HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Tasks\{B26B8836-2E25-462D-9199-58261F98384E}" => removed successfully
C:\Windows\System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore => moved successfully
"HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Tree\GoogleUpdateTaskMachineCore" => removed successfully
"C:\Windows\system32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA" => not found
"C:\Windows\system32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore" => not found

=========== EmptyTemp: ==========

BITS transfer queue => 8388608 B
DOMStore, IE Recovery, AppCache, Feeds Cache, Thumbcache, IconCache => 12972916 B
Java, Flash, Steam htmlcache => 0 B
Windows/system/drivers => 3155570 B
Edge => 0 B
Chrome => 394760495 B
Firefox => 0 B
Opera => 0 B

Temp, IE cache, history, cookies, recent:
Default => 0 B
Public => 0 B
ProgramData => 0 B
systemprofile => 83565 B
systemprofile32 => 149793 B
LocalService => 216021 B
NetworkService => 297127 B
pocky => 167384630 B

RecycleBin => 0 B
EmptyTemp: => 560.2 MB temporary data Removed.

================================


The system needed a reboot.

==== End of Fixlog 15:48:10 ====


chvilku mi trvalo nez sem to nasel FRST mi zresetil pc:)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#10 Příspěvek od Rudy »

Smazáno. Nastala nějaká změna?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#11 Příspěvek od JanHellsing »

bohužel ne.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#12 Příspěvek od JanHellsing »

obávám se že problém vyřešen. stahování frčí. problém byl v ovladači lan karty človíček na fb mi jej nalezl a zaslal odkaz přímo na ovladač od výrobce. Já byl toho dojmu že stačí nainstalovat kterýkoliv ovladač.. bohužel tak to není..
každopádně vám děkuji za vaši ochotu.

každopádně bych měl ještě jeden dotaz a to se týká tuningu ram. na základovce mám 4 sloty a obsazené pouze 2 a schodou náhod mám k dispozici dvě další ramky o hodnotě 2gb dají se přidat aniž by se z pc něco stalo? a můžou být i od jiného výrobce?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#13 Příspěvek od Rudy »

Jj, to by byl další krok, který bych vám doporučil. Jsem rád, že je to v pořádku. Co se týká těch RAMek, nezáleží na výrobci, musí mít ale stejné parametry a adresaci. Zde: https://pctuning.tyden.cz/hardware/proc ... ti?start=4 najdete o tom podrobnosti.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

JanHellsing
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2012 14:53

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#14 Příspěvek od JanHellsing »

vím že nemohu dát jiné parametry ramek ktere tam mam od koupi tzn. když tam mam 2gb single tak nemuzu narvat 4 gb single .. akorad mě především zajímalo jestli se mohou nakombinovat různí vírobci.. ještě jednou děkuji a kdyby něco ozvu se :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: padá stahování, nejde aktivovat W7

#15 Příspěvek od Rudy »

Rozdílní výrobci by neměli vadit. Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno