Stránka 11

Vsehochut

Odeslal: 14 Dub 2020 09:32
od mravenec
Ano ako by som mala pokracovat? Ja som si kupila notasa DELL ale repasovany z nainstalovanou Windovs7.tak neviem ako prejst na Windovs10 zdarma .Za radu dakujem

Re: Vsehochut

Odeslal: 14 Dub 2020 12:09
od Rudy