Stránka 1 z 1
Ikony prohlížeče na hl. panelu
Odeslal: 20 Říj 2019 21:57
od darko77
Dobrý den, mel bych dotaz ohledne win10. Když si otevřu dve stranky prohlížeče, tak se mi nazobrazi na hlavnim panelu vedle sebe ale na sobe a prekryvaji se tak. jak mám nastavit aby byly stranky vedle sebe, dekuji
Re: Ikony prohlížeče na hl. panelu
Odeslal: 21 Říj 2019 08:49
od altrok
Zdravím,
pravým na lištu -> Nastavení hlavního panelu. Nejspíš hledáte položku zhruba v polovině - Sloučit tlačítka na hlavním panelu -> Nikdy
Re: Ikony prohlížeče na hl. panelu
Odeslal: 22 Říj 2019 04:43
od darko77
super, dekuji presne tohle jsem hledal

Re: Ikony prohlížeče na hl. panelu
Odeslal: 22 Říj 2019 07:43
od altrok
Nemáte zač, mějte se krásně
