Automatické odhlášení
Odeslal: 18 Bře 2019 17:38
Dobrý den můj počítač funguje po zapnutí ale po cca 20-45 minutami používání vyhodí chybu "Systém vás za necelou minutu odhlásí" a do minuty se restartuje. Předem děkuji za pokus nebo vyřešení tohoto problému