RuntimeBroker.exe
Odeslal: 09 Ún 2019 21:54
Zdravím.
Navazuji na https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30&t=155530.
RuntimeBroker.exe zase vystrkuje růžky.
Na obrázku se 3x do minuty takto projevuje.
Co s ním? Dá se s tím něco udělat?
Díky jirka
Navazuji na https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30&t=155530.
RuntimeBroker.exe zase vystrkuje růžky.
Na obrázku se 3x do minuty takto projevuje.
Co s ním? Dá se s tím něco udělat?
Díky jirka