Stránka 1 z 1
Outlook 2007
Odeslal: 06 Pro 2018 13:12
od mapo44

- Bez názvu.jpg (164.55 KiB) Zobrazeno 1758 x
Zdravím, neviem prečo mi od istého času stále toto vypisuje, keď chcem zavrieť poštu.
Re: Outlook 2007
Odeslal: 10 Pro 2018 07:34
od JaRon
ahoj.
moznosti je viac, pre zaciatok skus:
1. zvacsit velkost suboru virtuálnej pamate nape. o 500MB
2. vycistit PC s CCleanerom + restart
Re: Outlook 2007
Odeslal: 11 Pro 2018 13:16
od mapo44
Zdravím, PC pravidelne čistím a virt. pamäť je 1216 MB, ale pozriem sa na to, aj keď doteraz to bolo takto a nevyskakovalo to okno.