Import a registry
Odeslal: 30 Črv 2018 21:42
Zdravím,
jde o registry. Exportuji klíč z registru. Importovat už nejde. Mám to poprvé a tak zatím nevím jak na to. Mám XP HOME 32 bit. Děkuji.
Pavel Šimon
jde o registry. Exportuji klíč z registru. Importovat už nejde. Mám to poprvé a tak zatím nevím jak na to. Mám XP HOME 32 bit. Děkuji.
Pavel Šimon