Stránka 11

Import a registry

Odeslal: 30 Črv 2018 21:42
od Viruskill
Zdravím,

jde o registry. Exportuji klíč z registru. Importovat už nejde. Mám to poprvé a tak zatím nevím jak na to. Mám XP HOME 32 bit. Děkuji.

Pavel Šimon

Re: Import a registry

Odeslal: 01 Črc 2018 00:00
od Viruskill
Zdravím,

asi jsem to vyřešil. Soubor s koncovkou .REG jsem dal otevřít v programu EDITOR REGISTRU. Člověk se bude učit až do své smrti.

Pavel Šimon