WEB a HSTS
Odeslal: 08 Dub 2018 19:26
Zdravím,
co mám dělat? Nejde mi delší dobu WEB - http://www.tsbohemia.cz. Screenshot přikládám. Mám XP a prohlížeč COMODO DRAGON. Děkuji za pomoc a rady.
Pavel Šimon
co mám dělat? Nejde mi delší dobu WEB - http://www.tsbohemia.cz. Screenshot přikládám. Mám XP a prohlížeč COMODO DRAGON. Děkuji za pomoc a rady.
Pavel Šimon