Stránka 11

WEB a HSTS

Odeslal: 08 Dub 2018 19:26
od Viruskill
Zdravím,

co mám dělat? Nejde mi delší dobu WEB - http://www.tsbohemia.cz. Screenshot přikládám. Mám XP a prohlížeč COMODO DRAGON. Děkuji za pomoc a rady.

Pavel Šimon

Re: WEB a HSTS

Odeslal: 11 Dub 2018 08:48
od digiart
Pravděpodobně ti to blokuje ten Comodo, já stránky otevřu normálně https://www.tsbohemia.cz. A ostatní stránky otevřeš normálně :???: Mě se někdy stává že se mi v nastavení přepíše proxy :x a nikam se nepřihlásím. Proto používám prohlížeč :iefox: Firfox, tam si proxy vypnu a pak se připojím všude :all_coholic: .