Repasované notebooky jsou podle mě fajn, ale nevybíral bych úplně ten nejlevnější..ono i tady se vyplatí si trochu připlatit a můžete mít fakt výkonný počítač, který vám bude sloužit překvapivě dlouho..
Re: repas
Odeslal: 06 Bře 2018 13:13
od Rudy
Zdravím!
Souhlas, ale musíte si vybrat značkový, např. DELL. S nimi mám dovbré zkušenosti.