Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Chcete podpořit naše fórum?

Vše co se týká stránek http://www.viry.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu ignorantů, kteří do této sekce vkládají své logy a žádají pomoc s viry jsme byli nuceni přistoupit k úpravě práv v této sekci - příspěvky vám budou před zveřejněním schváleny (či zamítnuty) moderátory tohoto fóra.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 116684
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Chcete podpořit naše fórum?

#1 Příspěvek od Rudy »

Vážení uživatelé fóra viry.cz!
Rozhodli jsme se přepracovat topic týkající se podpory našeho fóra. Ten stávající se stal časem dost nepřehledný a navíc v něm bylo dost nepřesností. Igi vytvořil stránku: https://platba.viry.cz/payment/, z níž lze pouhým kliknutím jednoduchým způsobem zvolit částku a způsob platby. Časem přibude i možnost platby kartou. Děkujeme vám za projevenou spoluúčast na chodu našeho fóra a přejeme, aby vaše PC byla stále virůprostá!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno