Stránka 11

Spotify

Odeslal: 28 Kvě 2017 14:49
od tuvok07
Zdravím.
Jak je na tom teď Spotify aplikace ohledně bezpečnosti a podobně? Nelíbilo se mi, že jí část zůstala viset v paměti, ale teď jsem si řekl, že bych tomu zase mohl dát šanci, pokud vychytali všechny mouchy.

Re: Spotify

Odeslal: 07 Črv 2017 17:33
od Roli
Zdravím, Spotifi jako taková je v pohodě ale ty "napomáhači" co zůstávají běžet v paměti se mi nelíbí.

Re: Spotify

Odeslal: 15 Črv 2017 15:13
od tuvok07
Mně také ne, ale přesto mě to láká, uvidím, nakolik to třeba půjde stopnout. Dík :)

Re: Spotify

Odeslal: 15 Črv 2017 18:09
od Roli
tuvok07 napsal:Mně také ne, ale přesto mě to láká, uvidím, nakolik to třeba půjde stopnout. Dík :)
Web helper jde típnout v pohodě, ale když stopneš zbytek padne Spotifi na ústa :)

Re: Spotify

Odeslal: 15 Črv 2017 18:15
od tuvok07
Chápu no, to je trochu horší :(
Problém je, že dost omezili webplayer, docela rapidně - například zmizely rádia :( Zatímco v apce jede vše. Zřejmě chtějí lidi donutit používat aplikaci. Jinak bych tohle nedělal.

Re: Spotify

Odeslal: 15 Črv 2017 19:46
od tuvok07
Takže, jediný, co vidím, je, že se Spotify spouští jakoby víckrát. Jinak jsem si všiml jenom Web helperu. Uvidím, no. Dík za radu :)

Re: Spotify

Odeslal: 16 Črv 2017 13:43
od Roli
Není zač a :closed: