Stránka 11

Správce Zařízení a PCI

Odeslal: 27 Bře 2017 00:36
od Viruskill
Zdravím,

mám problém se Správcem Zařízení - screenshot zasílám. Ethernet nepoužívám. Na PCI mám použít
co? Desku mám GIGABYTE EP45-UD3LR. Děkuji.

Pavel Šimon

Re: Správce Zařízení a PCI

Odeslal: 27 Bře 2017 02:10
od Viruskill
Zdravím,

už jsem to vyřešil.

Pavel Šimon

Re: Správce Zařízení a PCI

Odeslal: 27 Bře 2017 02:13
od Viruskill
Vyřešeno.

Re: Správce Zařízení a PCI

Odeslal: 28 Srp 2017 10:34
od Viruskill
Zdravím,

prosím, může se to uzavřít.

Pavel Šimon