VIBER a reinstal
Odeslal: 15 Bře 2017 00:26
Zdravím,
mám problém. Jak jsem reinstaloval OS XP. Nainstaloval jsem si znova VIBER a všechna konverzace je
fuč. VIBER je prázdný. Jde to nějak obnovit nebo mám smůlu? Jde nějak udělat záloha? Děkuji za
rady a pomoc.
Pavel Šimon
mám problém. Jak jsem reinstaloval OS XP. Nainstaloval jsem si znova VIBER a všechna konverzace je
fuč. VIBER je prázdný. Jde to nějak obnovit nebo mám smůlu? Jde nějak udělat záloha? Děkuji za
rady a pomoc.
Pavel Šimon