Změna nickname
Odeslal: 05 Led 2017 22:17
Dobry den, bylo by možne přejmenovat nick?
Kdysi mi to registroval synovec a dal tam tuhle stupiditu. Rad bych na přejmenování : PacandaMilan , zdali možno.
Děkuji
Kdysi mi to registroval synovec a dal tam tuhle stupiditu. Rad bych na přejmenování : PacandaMilan , zdali možno.
Děkuji