Stránka 11

Sekání touchpadu

Odeslal: 16 Říj 2016 08:08
od Dreizak
Dobrý den,
jsem tu znova. :D Zjistil jsem, že se mi trochu seká touchpad, ovladače touchpadu jsem přeinstaloval a bezvýsledně. Můžete mi poradit co dál? Díky.

Re: Sekání touchpadu

Odeslal: 18 Říj 2016 16:29
od Roli
Zdravím, jak seká ?

Pokud myslíš ukazatele myši sniž jeho rychlost v nastavení.