Nefunguje Kerio Firewall díl-2 - funguje
Odeslal: 05 Říj 2016 18:43
Zdravím
Navazuji na http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30 ... 6#p1458216 kde se nenašlo řešení.
Včera začal Kerio fungovat jako by se nechumelilo.
Přeinstalovával jsem SprutCam (ofiko licence) a mezi tím začal Kerio fungovat a funguje i po doinstalaci SprutCamu.
Je to náhoda nebo jsem měl PC zapikaný hackerama? Dá se to nějak poznat?
Díky moc Jirka
Navazuji na http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30 ... 6#p1458216 kde se nenašlo řešení.
Včera začal Kerio fungovat jako by se nechumelilo.
Přeinstalovával jsem SprutCam (ofiko licence) a mezi tím začal Kerio fungovat a funguje i po doinstalaci SprutCamu.
Je to náhoda nebo jsem měl PC zapikaný hackerama? Dá se to nějak poznat?
Díky moc Jirka