Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

W7

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Mufff
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 92
Registrován: 14 dub 2009 15:12

W7

#1 Příspěvek od Mufff »

Zdravím. Mám problém s W7. Systém mi nenaběhne. Nejde se ani dostat do nouzového režimu. Jediné, kam mě to pustí, je oprava spouštění systému a ta už běží cca 7 hodin. Netušíte, co s tím? Díky!!!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: W7

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Nemám křišťálovou kouli, takže netuším. Nevím ani, co předcházelo tom, že systém nejde spustit. Nějaké BSOD? Záseky? Nebo něco jiného?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Mufff
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 92
Registrován: 14 dub 2009 15:12

Re: W7

#3 Příspěvek od Mufff »

Právě, že vůbec netuším. Jediné, co se stalo, tak to, že jsem přes noc vyjímečně PC nevypnul. Ráno jsem ho "probudil" ze spánku. Odezva byla pomalá, Proto jsem dal restart (přes nabídku start). Pak už mne to nepustilo dále než k nástroji opravy. Když jsem zkusil nouzový režim, tak se nezadařilo a hodilo to právě k nástroji opravy. Pravdou je, že na disku je už hodně málo místa - z 500 Gb tak 30.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: W7

#4 Příspěvek od Rudy »

30GB je OK. Zkuste to vypnout a pak to zkuste znovu. 7hod je opravdu dost. Bohužel mám málo informací na to, abych mohl přesněji určit příčinu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Mufff
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 92
Registrován: 14 dub 2009 15:12

Re: W7

#5 Příspěvek od Mufff »

Už jsem to jednou vypnul. Oprava běžela cca 4 hodiny. Pak jsem to vypnul, zkusil znovu naskočit aspoň na nouzovej režim a zase mě to hodilo do Nástroje opravy spouštění systému. Teď to běží cca 7 hod. Netuším, co dál...

Mufff
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 92
Registrován: 14 dub 2009 15:12

Re: W7

#6 Příspěvek od Mufff »

Ještě jsem zapomněl popsat, že když se systém pokouší o naběhnutí W7 nebo naběhnutí nozouvého režimu těsně předtím, než by se měla objevit přihlašovací tabulka krátce problikne modrá obrazovka a následně se systém restatuje do nabídky opravy.

Zpětně mě napadá, že problém se objevil krátce poté, co jsem aktualizoval ESET.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: W7

#7 Příspěvek od Rudy »

Zkuste Eset kompletně přeinstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět