Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nelze nainstalovat Win7, chyba 0x0000009f

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975 . Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
NEXT106
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2016 14:54

Nelze nainstalovat Win7, chyba 0x0000009f

#1 Příspěvek od NEXT106 »

Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o radu. Na notebooku HP Pavilion dv6700 jsem se pokusil přeinstalovat windows 7 z důvodu, že se počítač zapínal a vypínal i třeba 20 minut. Proto jsem se rozhodl pro formát celého disku a instalaci win7. Při instalaci se počítač dostane k prvnímu povinnému restartu kvůli instalaci windows, ale po restartu už se jen znovu načte stránka abych zahájil instalaci windows, ale znovu od začátku. Občas počítač vyhodí blue screen s chybou 0x0000009f. Dokážete mi prosím někdo poradit v čem by mohl být problém? Předem díky všem

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze nainstalovat Win7, chyba 0x0000009f

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Jak se PC tachová po eventuálním tvrdem restartu při modré smrti? Instalace pokračuje, nebo se problém opakuje?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

NEXT106
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2016 14:54

Re: Nelze nainstalovat Win7, chyba 0x0000009f

#3 Příspěvek od NEXT106 »

bohužel stále stejné. Instalace se poté spouští od začátku.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze nainstalovat Win7, chyba 0x0000009f

#4 Příspěvek od Rudy »

Pravděpodobně se to neninstaluje tak, aby mohl být proveden restart. Z čeho instalujete? Z DVD, nebo obrazu na disku? Máte legální instalačku oper. systému?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět