Stránka 11

nejde udělat log

Odeslal: 11 Kvě 2016 16:07
od 23blanik
Při spuštění rsitu se objeví chyba:subscript used on non-accesible variable.

Re: nejde udělat log

Odeslal: 12 Kvě 2016 07:49
od JaRon
forum pouziva k diagnostike hlavne RSIT a FRST
ak Ti nejde log z jedneho, urob ten opacny :)